У Винниках відбувся святковий турнір із настільного тенісу
08.04.2014 19:23
7 квітня, в День Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Винниках відбувся турнір із настільного тенісу. Організаторами турніру виступили Винниківська міська рада та Будинок дитячої та юнацької творчості м.Винники.

За перемогу у турнірі змагалося понад двадцять юних тенісистів. На старт також виходили й батьки дітей, які боролися з не меншим захопленням, аніж їхні малюки…

«Сьогодні дуже величне й прекрасне християнське свято, яке ви, юні спортсмени, так чудово поєднали з цим захоплюючим турніром, - мовив під час нагородження переможців секретар ради Винниківської міської ради Богдан Голіян. – Бо християнська віра вчить людину добра й правди, а також закликає до здорового способу життя. Тому я також закликаю вас продовжувати займатися спортом і надалі.».

До присутніх також звернулися з привітальним словом начальник відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи Винниківської міської ради Зоряна Корчовська та директор БДЮТ м.Винники Ольга Соколик.

«Дорогі спортсмени, після побаченої боротьби, впевнена, що можу з повним правом вас так називати. Ви сьогодні всі такі гарні в своїх спортивних формах, а чи знаєте ви про історію походження свого виду спорту. Адже цей чудовий вид спорту існував уже сотні років тому. Та тодішні спортсмени на змагання одягалися зовсім по-іншому. Жінки й дівчата були у довгих вечірніх сукнях, а чоловіки у святкових сюртуках. Сьогодні ви – продовжувачі слави своїх попередників. Тому бажаю вам успіхів на спортивній стежині, а також міцного здоров’я та бажання займатися цим чудовим видом спорту та здобувати все нові й нові нагороди!»- сказала Зоряна Корчовська.

У своєму виступі директор БДЮТ м. Винники Ольга Соколик зазначила, що заняття спортом не лише зміцнює імунітет і здоров’я дітей, але й дисциплінує. Вона закликала малюків і дітей продовжувати ці заняття.

До речі, всі керівники міських структур Винник, які брали участь у нагородженні переможців турніру, сердечно подякували майстрові спорту з настільного тенісу й тренерові місцевих спортсменів Ігорю Яросевичу за багаторічну самовіддану працю.

У наймолодшій віковій групі трійка найкращих спортсменів мала такий вигляд: Василь Богомаз, Олег Дукач, Маркіян Грибок.

Середня група: Ігор Олежко, Роман Тхорик, Назар Роговський.

Найстарша група: Ігор Бойківський, Маркіян Головацький, Василь Крутий.

І серед батьків найкращими були: Роман Тхорик, Павло Богомаз, Павло Дукач. З винниківськими батьками цього разу спробували боротися за медалі (а ними й почесними грамотами було відзначено всіх переможців і призерів) троє батьків зі Львова. Та винниківчани були сильнішими.

Джерело: Facebook
Теги: Теніс, Богдан Голіян, турнір


Читайте також:
Коментарі
avatar