Упевнений, такої бази на заході України більше немає ніде, - Маркевич
10.04.2014 11:47
Мирон Маркевич в інтерв'ю сайту ua-football.com розповів про своє майбутнє і де працювати точно не буде.

- Куди мене останнім часом тільки не сватали! Мені якось справді телефонували якісь люди з Росії - запитували, поїхав би я туди працювати. Я їм тактовно відмовив. У Росію не поїду - це однозначно.

- Свого часу ви вже працювали в Росії. Було це в 2002 році, коли ви несподівано стали біля керма "Анжи"...

- Я вже якось говорив, що з мого боку це була авантюра. Поліз туди, куди не варто було. Ось і довелося через три місяці піти. В "Анжи" був серйозний конфлікт між гравцями, розрулити який не вдалося . Та й команда була недоукомплектована, що не могло позначитися негативним чином. Переконався, що немає нічого гіршого, ніж приймати команду в розпал сезону. З тих пір і дав собі слово на майбутнє: ніколи не ставати на тренерський місток у ході чемпіонату.

- Які критерії є для вас головними при розгляді варіантів працевлаштування?

- Насамперед, це серйозні завдання. Самі розумієте: після "Металіста", з яким вдалося випробувати багато щасливих миттєвостей в національному чемпіонаті і в Лізі Європи, опускатися на щабель нижче не хочеться. Новий клуб повинен розташовувати підбором висококласних футболістів і мати серйозне фінансування. А їхати лише для того, щоб просто провести час - ні вже, така перспектива мене не влаштовує. Вже краще буду тренувати дітей, ніж влазити в яку-небудь авантюру.

- Де проводите творчу відпустку?

- Більшу частину часу перебуваю у Винниках, де займаюся будівництвом у своїй футбольній школі, що нараховує 120 дітей. В даний момент робимо ще один майданчик і монтуємо трибуни на стадіоні. Найближчим часом розпочнеться будівництво роздягалень і кафе, після чого база буде готова. Упевнений, такої на заході України більше немає ніде. Як бачите, без футболу я себе не уявляю.


Теги: Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar