"Ми будемо вбивати вас з кущів...", - хакери зламали сайт Держдуми
10.04.2014 13:12
Напередодні ввечері хакери зламали сайт Держдуми Російської Федерації.

Вони розмістили антиросійське звернення на сторінці Комітету Держдуми Росії з регіональної політики та проблем Півночі і Далекого Сходу від імені члена компартії РФ Миколи Харитонова.

Як повідомляє Gazeta.ua, у зверненні йдеться про те, що вся міць імперії, що називається Російською Федерацією, повністю базується на алкоголізмі, страху і боязкості.

В один прекрасний день вона зазнає краху, і ви будете поховані під її уламками. Ми будемо вбивати вас з кущів, стріляти вам в потилицю, так як ви цього заслуговуєте. Нехай всі, хто служить у ФСБ (колишньому КДБ), в судах і в інших подібних бандах, знають: ніщо вас не врятує, - йдеться в повідомленні.

Країна в розрусі. Суспільство в розрусі. Озирніться навколо. Всі п'ють. Країна котиться в прірву, і ми допоможемо їй прискорити цей рух, вбиваючи і створюючи хаос. Ті, у кого є очі, мусять взятися за зброю і стріляти, вбивати, допомагаючи нам у цей чи інший спосіб зруйнувати житло цих байстрюків. До зброї! Рятуйте ваші душі! Поки не стало надто пізно", - пишуть хакери.

Повідомлення закінчується закликом "Слава Україні!".

Згодом це звернення було видалено з сайту.

Фото: http://provolyn.com/

Теги: Росія, держдума, хакер


Читайте також:
Коментарі
avatar