Правий сектор відправив у підпорядкування українського спецназу два підрозділи
16.04.2014 13:12
Правий сектор скерував на схід України два своїх підрозділи, що працюють у підпорядкуванні державних спецпідрозділів силовиків. Про це повідомив керівник інформаційної служби ПС Борислав Береза.

Як повідомляє korrespondent.net, за словами Берези, дві групи бійців Правого сектора спрямовано на південний схід на допомогу військовим.

"До нас щодня прибувають добровольці, беремо на себе відповідальність їх навчити, одягти, взути і забезпечити засобами захисту. Зараз інформація про кількість бійців - військова таємниця. Проте можу сказати, що всі вони чітко підпорядковані керівництву спецпідрозділів українських державних силових структур і діють відповідно до наказів", - сказав Береза ​​в середу, 16 квітня.

Разом з тим на офіційному веб-ресурсі політсили зазначається, що в Сумах представники руху Правий сектор і самооборони будують блокпости на в'їздах в місто з метою запобігання проникненню сепаратистських груп.

За словами активістів, блокпости потрібні для оперативного реагування та повідомлення правоохоронним органам.

"Військової цінності ці блокпости не мають, але ми зможемо швидко повідомити органи влади, і, власне, оперативно зреагувати", - сказав представник Правого сектора.

Біля блокпостів перебувають шини, бензин, дрова, бочки, їжа і вода.


Теги: правий сектор, Спецназ


Читайте також:
Коментарі
avatar