В мерії Винник обурені рішенням виконавчого комітету ЛМР
18.04.2014, 14:16
Міський голова Винник Сергій Уваров та депутатський корпус ВМР вкрай здивовані й обурені рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, яке відбулось 17.04.2014р. по питанню зміни автобусного маршруту №5А.

Про це йдеться у зверненні, опублікованому на сторінці Винниківської міської ради у Facebook.

У зверненні наголошується, що дане питання розглянуто в односторонньому порядку, де ВМР не поставили до відома, які зміни в маршруті проведено, чи вони доцільні для мешканців м. Винники. Автобусний маршрут №5А проходить через центральну частину м.Винники, де розташовано 2 школи, дитячий садок, Львівська обласна школа-інтернат, багато працюючих, дітей, що навчаються в цих закладах, а тому відсутність даного маршруту викличе велике соціальне незадоволення серед населення міста.

Голова міста і депутатський корпус Винниківської міської ради просять виконавчий комітет Львівської міської ради залишити без виконання рішення виконавчого комітету і не проводити зміни в автобусному маршруті №5А, що проходить через центральну частину міста.

Фото: Винники Plus

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: міська рада, звернення, транспорт, ЛМР, маршрут

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 IvanV • 19:52, 22.04.2014
До речі, ще й сам собі протирічить
http://vinnikiplus.in.ua/news/2012-02-13-2463
avatar
2 vtuk • 20:59, 22.04.2014
Уваров і є одне протиріччя, яке треда викорінити!
avatar

RedTram
Loading...