"Мрія виграти "золото" продовжує жити в мені", - Мирон Маркевич
22.04.2014 14:26
Мирон Маркевич розповів про своє теперішнє життя-буття, школу у Винниках і планах на майбутнє.

Про свої нинішніх будні: "Відпочиваю, насолоджуюся життям. Але найголовніше, що проводжу набагато більше часу з сім'єю. Хоча, звичайно, турбот вистачає, адже у мене футбольна школа, де займаються діти, яким потрібна увага. Також там триває будівництво роздягалень, ще одного поля з штучним покриттям.

Вранці у мене півтора години займають пробіжка та зарядка, потім деякий час перебуваю вдома і потім вирушаю в Винники, у футбольну школу. А вечір проводжу з родиною, якщо по телевізору немає футболу, а його зараз дуже багато, це і Ліга чемпіонів, і Ліга Європи, і чемпіонат України".

Про свою футбольну школу: "Я спостерігаю за тренуваннями, адже всі вони проходять за складеною мною програмою. Потрібно, щоб її виконували, особливо маленькі діти, оскільки з ними потрібно возитися серйозно. Якщо вони можуть зупинити м'яч і віддати передачу, це вже багато значить. До того ж курую нашу дорослу команду "Рух" (Винники), президентом якої є відомий у Львові меценат Григорій Козловський, а головним тренером - Роман Гданський. Цей колектив, до речі, вже два роки поспіль ставав чемпіоном області.

Чи буде дохід від школи? Я до цього не прагну, і навряд чи буде прибуток, оскільки я стільки сюди вже вклав, що навряд чи це коли-небудь окупиться. Хіба що в наші руки потрапить майбутній Марадона або Мессі".

Про ностальгію за роботою: "Поки її немає. Думаю, як мінімум місяць ще можна відпочити. А якщо творчу відпустку триватиме довше, то і в цьому не бачу великої проблеми. У кожного наставника повинна бути пауза, час, щоб все переосмислити. Тим більше в моєму випадку, коли я працював без перерви дев'ять років.

Останнім часом куди мене тільки не сватали! Звичайно, розмови були, але мене не влаштовували багато аспектів співпраці, тому я відмовляв.

Росія? Я не поїду працювати в будь-якому випадку. Унаслідок ситуації, в якій перебуває наша країна".

Про ліміт на легіонерів: "Була б моя воля, я скасував би його. Ніяких обмежень бути не повинно, якщо ми прагнемо до Європи. Хто хоче, той нехай і виступає в нашій країні".

Про свої 572 матчах в елітному дивізіоні в якості головного тренера команд: "Це кількість матчів тільки в чемпіонаті, а мені було цікаво дізнатися, скільки всього поєдинків я провів в якості наставника. Виявилося - 1020. Так що до 1500 наздожену, а потім зупинюся". (Посміхається)

Про тренерську мрії стати чемпіоном України: "Безумовно, вона живе в мені. І якщо я продовжу роботу в якомусь клубі, то постараюся".

Джерело: http://galsports.com/
Фото: http://www.footboom.com/

Теги: Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar