В Італії українці об'єдналися в Римську сотню і готові воювати за Україну
26.04.2014 13:06
Українці в Італії утворили Римську сотню і готуються в разі потреби їхати воювати за Україну. Про це заявив голова Християнського товариства українців Італії Олесь Городецький.

"Ми вже створили Римську сотню, яка проходить курси з надання медичної допомоги та інші вишколи. Це люди, які в разі потреби готові покинути Італію і їхати воювати за Україну. Частина нашої молоді вже поїхала, записалася в Самооборону або ж допомагає обороні України в іншій спосіб", – сказав Городецький.

Він нагадав, що українці Італії активно підтримували Євромайдан в Україні і влаштовували свої мітинги на підтримку демонстрантам на Батьківщині.

"Люди відпрошувалися з роботи, щоб взяти участь в протестних акціях на підтримку Євромайдану. Українці стали найкращими послами України в світі. По-перше, ми постійно тримали в облозі консульства, дипломатичні установи України, таким чином здійснюючи тиск на чиновників, причетних до режиму Януковича. По-друге, був збір коштів та матеріальної допомоги на Майдан. Ми передавали кошти для громадського сектору, для Самооборони, для інших організованих структур Майдану. Загалом це – до сотні тисячі євро", - розповів Городецький.

Як повідомляє ТСН, Городецький також додав, що діаспора активно інформувала італійське суспільство про те, що насправді відбувається в Україні.


Теги: сотня, майдан, мігранти, заробітчани, італія


Читайте також:
Коментарі
avatar