У Межигір’ї знайдено домовленості між Тимошенко і Януковичем
26.04.2014 12:19
Журналісти оприлюднили документи Януковича, які розкривають його домовленості з Юлією Тимошенко щодо створення “широкої коаліції” між БЮТ та Партією регіонів у 2009-му.

Відповідні документи потрапили у розпорядження “Української правди”, пише у своєму блозі журналіст Сергій Лещенко.

“Повний пакет доказів змови Янукович зберігав у резиденції Межигір'я. Після втечі "єнакіївського м'ясника" файли "ширки" потрапили в розпорядження "Української правди", тому ми лише зараз публікуємо ці документи”, - пояснив Лещенко.

Зокрема, в документах йдеться про розподіл посад на всіх рівнях, в тому числі – про почергове перебування на посаді президента аж до 2029 року.

Домовленості передбачали повний поділ влади між Януковичем і Тимошенко до 2029 року, участь у виборах єдиним списком Партії регіонів та "Батьківщини", а також внесення змін до Конституції для обрання президента в парламенті та проголошення імпічменту президенту Ющенку.

“Віктор Янукович і Юлія Тимошенко, попри публічно задекларовану ненависть один до одного, збиралися укласти політичний шлюб на 20 років. За кілька місяців до початку виборчої кампанії 2009-го року вони узгоджували таємний договір про широку коаліцію, яка передбачала розподіл влади на двох – починаючи з посад президента і прем'єр-міністра і закінчуючи районними радами у найвіддаленіших місцях України”, - розповів Лещенко.

У проекті від 14 квітня 2009 року, який є в розпорядженні "Української правди", Янукович фігурує як "сторона 1", Тимошенко – як "сторона 2". Далі наводимо фото цих домовленостей.

Джерело: http://24tv.ua/

Теги: Янукович, Межигір'я, домовленість, Тимошенко


Читайте також:
Коментарі
avatar