Сенатори США готують більш жорсткі санкції проти РФ
01.05.2014 22:48
Група американських сенаторів від Республіканської партії підготувала законопроект про попередження російської агресії проти України та інших країн Європи та Євразії.

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Комітету з питань міжнародних відносин Сенату США, повідомляє телеканал новин 24.

За словами автора законопроекту сенатор Боба Коркера, запропонована концепція передбачає підхід за трьома напрямками: зміцнення в рамках НАТО, жорсткі санкції для стримування Росії та підтримка країн, які не входять до НАТО — України, Молдови та Грузії.

Що стосується стримування РФ, сенатори наполягають на розширенні кола санкцій. У цей список вони пропонують внести чотири російські банки - Сбербанк, ВТБ, Внешэкономбанк і Газпромбанк, три енергетичні компанії - "Газпром", "Роснефть", "Новатек", а також підприємство "Рособоронекспорт". У разі подальшого загострення ситуації пропонуються набагато жорсткіші обмеження проти цілих галузей економіки РФ, а також широкого кола російських урядовців і пов'язаного з ними бізнесу.

Крім того, проект закону уповноважує президента США надати $100 млн Україні як пряму військову допомогу. У тому числі йдеться про забезпечення протитанковими і зенітними системами, стрілецьким озброєнням, а також про обмін розвідданими з Україною.


Теги: Агресія, сша, сенат, санкції


Читайте також:
Коментарі
avatar