3 і 4 травня в Україні оголосили днями жалоби
03.05.2014 17:17
Виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов оголосив 3 і 4 травня днями жалоби за загиблими під час трагічних подій у Одесі.

Про це йдеться в Указі № 450/2014 «Про оголошення в Україні днів жалоби», який в.о. Президента підписав сьогодні.

«Друге травня стало для України трагічним днем. Я підписав Указ про дводенний траур в Україні за героями, які загинули в ході антитерористичної операції та за загиблими в ході трагічних подій в Одесі. Хочу висловити щире співчуття рідним та близьким», – зазначив Турчинов.

Турчинов наголосив, що ми «маємо зробити правильні висновки з цієї трагедії, яка відбулася насамперед через зовнішню провокацію. Винні в організації та провокуванні цих подій будуть покарані».

3 і 4 травня на всій території України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій має бути приспущено Державний Прапор України.

Крім того, мають бути скасовані розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач, зазначається в Указі.

За інформацією прес-служби Львівської міської ради на 3-4 травня усі святкові заходи присвячені 758-річчю Львова скасовано.

У Львові відмінили концерти, вистави, фестивалі «Флюгери Львова» та «Музограф».

Попередньо анонсовану програму святкових заходів у Сихівському районі міста теж повністю скасували.

Джерело: http://vgolos.com.ua/

Теги: сепаратисти, указ, жертви, одеса, траур


Читайте також:
Коментарі
avatar