Бандеру в Україні позитивно оцінює вдвічі більше людей, ніж Путіна - соцопитування
05.05.2014 13:34
31% українців позитивно ставляться до Степана Бандери, 48 % негативно, а майже кожен п'ятий - не зміг оцінити свого ставлення.

Про це свідчать результати дослідження "Ностальгія за СРСР і ставлення до окремих постатей", проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у квітні 2014 року.

Водночас, згідно з даними соцдослідження, за два останні роки позитивне ставлення до Бандери зросло з 22 до 31%.

При цьому позитивно фігуру Бандери оцінює більшість респондентів на заході України (76 %), вдвічі гірше - в центрі та півночі країни. Позитивно оцінюють цю історичну постать лише етнічні українці. Чим молодші респонденти і чим вищий їх рівень освіти, тим більш позитивно вони ставляться до Бандери.

До чинного президента Російської Федерації Володимира Путіна позитивно ставляться 16% опитаних, 76% - негативно, а майже кожен десятий не зміг оцінити свого ставлення.

Як наголошується в результатах соцдослідження, за останній рік негативне ставлення до Путіна зросло майже вдвічі - з 40% до 76%, тоді як ще в жовтні 2013-го кількість тих, які позитивно ставилися до Путіна (47 %) перевищувала кількість тих, які ставилися до нього негативно (40 %).

На Донбасі до Путіна позитивно ставиться більшість респондентів (66%), тоді як в інших регіонах домінує негативне ставлення - від майже 70% на півдні і сході країни до понад 90% у центрі, на півночі і заході .

"Позитивно ставляться до Путіна менше половини етнічних росіян і лише кожен десятий етнічний українець", - наголошується в прес-релізі групи " Рейтинг".

Джерело: http://gazeta.ua/

Теги: Бандера, Путін, рейтинг, соцопитування


Читайте також:
Коментарі
avatar