Без провокацій пройшло покладання квітів на Марсовому полі у Львові
09.05.2014 12:39
Сьогодні, 9 травня, на Марсовому полі близько 30 ветеранів вшанували пам'ять полеглих воїнів та поклали квіти до меморіальних таблиць. Опісля ветерани пройшлись до Пагорбу слави. 

Дійство розпочалось близько 10:00. 

Як зауважує zaxid.net, символіку, на кшталт, радянських прапорів чи плакатів, ветерани з собою не принесли. Лише один учасник заходу мав на собі георгієвську стрічку, але це не стало приводом для провокацій. 

Вшанування пам'яті загиблих солдатів пройшло спокійно. За дотриманням порядку слідкували міліціонери та представники Самооборони Майдану, які розгрупувались по всій території Личаківського парку. 

Марсове поле у Львові посилено охороняє міліція та представники інших силових структур. На місці вшанування також присутні активісти Народної самооборони Львівщини та заступник голови Львівської ОДА з гуманітарних питань Юрій Підлісний.

Також близько 30 ветеранів і родичів загиблих у Другій світовій війні поклали квіти на Пагорбі слави на вул. Пасічній. Більшість з тих, хто прийшов вшанувати пам'ять героїв, були без георгіївських стрічок.

Громадський порядок на Пагорбі Слави охороняють правоохоронці і представники Самооборони. На місці перебуває начальник міської міліції Сергій Зюбаненко. 

"Згадуємо тих людей, які загинули. Ми сьогодні покладємо квіти на всіх пам'ятних місцях і не тільки у Львові. Ми не хочемо, щоб казали, що ми окупанти. Ми всі живемо у цьому гарному місті. Вчора ніхто не привітав ветеранів", - сказав голова міської організації ветеранів України Олександр Грубий. Він додав, що хотів, аби всі в Україні жили в мирі і дружбі.


Теги: львів'яни, війна, провокація, 9 травня, символ


Читайте також:
Коментарі
avatar