У Винниках вшанували загиблих у Другій світовій війні (ВІДЕО)
09.05.2014 17:52
День дев’ятого травня вже багато років приносить не лише радість від завершення найбільш кровопролитної в сучасній історії людства війни. Подеколи він стає причиною жорсткого протистояння в суспільстві. Особливо гостро для українців ця дата постала цьогоріч, адже на Сході України триває АТО. А Крим і зовсім перебуває під владою окупантів.

Як не сумно, але саме цього року у Винниках з’явилися біженці з Криму.

Тому в нашому місті, як і в державі, з тривогою чекали на цей день, боячись провокацій ворогів державності України. На щастя, наша громада, як і завжди, виявилася дружньою й розумною, зберігши мир і спокій. І що також важливо – не дала провокаторам матеріалу для подальшої ескалації напруги.

Сьогодні, 9 травня, всі, хто вважав це потрібним, зібралися на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять загиблих у війні солдатів-червоноармійців біля їхньої могили на вулиці Шевченка.

З цієї нагоди священики – отець Петро Паньків (УГКЦ) і отець Василь Петрик (УАПЦ) відслужили панахиду за всіма полеглими під час Другої світової війни.

До присутніх звернувся заступник міського голови Винник із соціально-економічних та гуманітарних питань Тарас Дмитерко. Він зачитав розпорядження міського голови Винник Сергія Уварова про надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам Другої світової війни.
Також відбулося покладання вінків і квітів до братської могили полеглих солдат.

Джерело: сторінка Винниківської міської ради у Facebook.


Теги: винниківчани, 9 травня


Читайте також:
Коментарі
avatar