У Фейсбуці опублікували "карту Коломойського" з анексії російських територій
10.05.2014 12:48
Український бізнесмен Ігор Коломойський, схоже, планує організувати анексію російських територій. Про це йдеться на сторінці Фейсбук "Ні агресії".

Цитуємо повідомлення повністю:

"Друзі, мій знайомий зі штабу Коломойського, злив бомбову інфу! Виявляється, є, як вони називають у штабі, "план і карта Коломойського". На карті відзначені території Росії, які раніше в різний час належали Україні. І ось Коломойський хоче повернути їх. Схема проста - референдум. Такий, як зараз хочуть на Донбасі. Перевірять схему у нас - на референдумі щодо приєднання Донбасу до Дніпропетровської області. Це буде такий собі тест, як воно може пройти в Росії.

Ясно, що Росія буде впиратися. Але після Криму у них немає юридичних підстав забороняти референдум десь в Ростові або Бєлгороді. Крім того, в Росії гряде печалька. У них вже зараз мільйон економічних проблем, народ сильно незадоволений. Плюс Захід буде санкціями добивати. Так що шанси провести референдум є - і дуже великі. А варто створити прецедент, як там все посипеться. Калінінград із задоволенням проголосує за приєднання до Німеччини. Кавказ, само собою, звалить. Далі - Далекий Схід. Якщо не самі, то Китай допоможе. Карелія стовідсотково проголосує за повернення до Фінляндії ... Ось така картина маслом! ".

" Карта Коломойського"

Як бачимо, на "території Коломойського" ​​розташовані частини Ростовської, Орловської, Брянської областей і Краснодарського краю, а також у повному обсязі Білгородська і Курська області. Ці території справді свого часу належали Україні .


Теги: анексія, кубань, Ігор Коломойський, референдум


Читайте також:
Коментарі
avatar