Керівник російських диверсантів оголосив війну Україні
12.05.2014 18:39
Співробітник Головного розвідувального управління Міноборони Росії Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом Стрєлков, проголосив себе верховним головнокомандувачем "Донецької народної республіки" (ДНР) і видав перший "указ", в якому, зокрема, звернувся до Росії за військовою допомогою.

Про це повідомляє видання Новости Донбасса.

За даними видання, російський диверсант також видав указ, який у вигляді листівок поширюється у Слов'янську та Краматорську.

У повідомленні наголошується, що Гіркін "наказав" перепідпорядкувати собі військові формування, органи безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури, розміщені на території Донецької області.

"Командирам відтепер виконувати тільки мої накази і розпорядження", - зазначається у листівці.

Гіркін також вирішив ввести на території "Донецької народної республіки" режим контртерористичної операції і розпорядився про кримінальне переслідування "ватажків Київської хунти та інших осіб, причетних до підбурювання, організації та вчинення масових вбивств на території ДНР: Коломойського, Наливайченка, Парубія, Авакова, Тимошенко, Турчинова, Яценюка, Ляшка, Артеменка, а також громадян США Дж. Бреннана, В. Нуланд, Дж. Псакі.".

Всіх українських силовиків, які знаходяться на території Донецької області, російський диверсант "зобов'язав" протягом 48-ми годин "присягнути на вірність ДНР, або залишити її територію". Також Гіркін попросив Росію надати допомогу "ДНР".

В останньому пункті "указу" Гіркін, "враховуючи надзвичайний характер ситуації в країні", звернувся до Російської Федерації "з проханням про надання ДНР військової допомоги".

Джерело: http://gazeta.ua/

Теги: сепаратизм, Ігор Гіркін, Стрелок, ДНР, екстремізм, реферндум


Читайте також:
Коментарі
avatar