На Львівщину вже переселяються луганці та донеччани
13.05.2014 14:58
На Львівщині шукають прихисток вже не тільки кримчани, а й жителі Донецька, Луганська та навіть Одеси. Скажімо, за 7-8 травня на гарячу лінію департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації звернулося 40 людей з восьми родин з Донбасу.

Насамперед звертаються журналісти, викладачі вищих навчальних закладів та активісти з Донецької і Луганської областей, повідомиляє zaxid.net, посилаючись на інформацію прес-служби Львівської ОДА.

Так, «до Львова приїхала відома активістка екологічного руху з Донеччини, чекаємо на викладачку, яка разом з колегами в Луганську допомагала військовим, їдуть журналісти», розповіла голова Львівської ОДА Ірина Сех.

Нагадала вона й про те, що нещодавно на Львівщину переїхала сім'я журналістів з Донецька – власкор УНІАН Олена Колгушева і заступник головного редактора інтернет-видання «Остров» Ярослав Колгушев разом з дев’ятирічною донечкою.

Водночас як повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець, упродовж 9-11 травня на гарячу лінію також телефонувало багато людей. За її словами, вони цікавилися умовами переселення, але поки що на Львівщину не їдуть.

Стосовно того, куди заселятимуть приїжджих, Яковець зазначила, що їх розселяють по районах області у будинки, власники яких померли, або в ті будинки, які не використовуються».

За останній час на Львівщину вже переселилось близько півтори тисячі кримчан.


Теги: Донбас, Луганщина, біженці. донеччина, Львівщина, одеса


Читайте також:
Коментарі
avatar