На Львівщині відбудеться акція-флешмоб "Місце вбивства - російська АЗС"
14.05.2014, 16:37
У четвер, 15 травня, активісти Громадянського руху «Відсіч» (спільно з волонтерами) проведуть у Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка акцію на АЗС Лукойл. Учасники акції у символічний спосіб продемонструють, що купівля бензину на російських заправках - це фінансування російської військової агресії проти України.

Заправляючись на російських АЗС, багато хто з українців не усвідомлює, що нафтовий бізнес поруч із газовим є основним джерелом доходів Російської Федерації — країни, що вже окупувала значну частину української території та прагне поневолити всю Україну. Цей бізнес особисто контролює російський фюрер Путін, він спрямовує доходи з продажу бензину на подальше загарбання України, на вбивство українських вояків та мирних громадян. Отже, купуючи російський бензин, українські водії фактично стають співучасниками цих убивств.

Щоб пояснити українським громадянам увесь масштаб загрози від купівлі російського бензину, активісти вдадуться до видовищного дійства не для слабкодухих - будуть гори «трупів».

Початок акції-флешмобу: 11:30

Координатор: 097 109 35 16, 093 628 64 23 (Христина)

Фото: http://lukoil.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: бензин, заправка, Лукойл, акція, флешмоб

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...