В Каннах з нетерпінням чекають показу "Майдану" та сала з горілкою (ВІДЕО)
15.05.2014 19:12
На Каннському кінофестивалі - справжній проукраїнський ажіотаж. В офіційній програмі три повнометражні українські стрічки.

"Плем'я" Мирослава Слабошпицького, відреставрований "Колір граната" Сергія Параджанова та документальний фільм Сергія Лозниці "Майдан" - у рамках "спецподії", повідомляє ТСН.

"Канн за Україну" і навіть "Слава Україні" - з такими словами до українського павільйону заходять українські журналисти та туристи, багато з яких ходять набережною Круазет, загорнуті в жовто-блакитні прапори, підходять французи кілька десятків разів на день.

В український павільйон, розташований фактично на пляжі, заходять дізнатися точний час презентації документальної стрічки Сергія Лозниці "Майдан". Її на узбережжі покажуть наступного тижня, 21 травня. Обіцяють влаштувати правдиву українську вечірку - з салом, і горілкою - цю комбінацію французи останнім часом люблять більше мушлів та вина.

За інформацією ТСН, документальне кіно "Майдан" від Сергія Лозниці про Україну зацікавило і Голівуд, на показ якого неодмінно завітають Софія Коппола, Тім Рот і голова журі цьогорічного каннського фестивалю Джейн Кампійон.


Теги: кіно, Канни, фільм, Фестиваль, Голівуд


Читайте також:
Коментарі
avatar