Автопарк Януковича обіцяють привезти до Львова на автоперегони (ВІДЕО)
16.05.2014, 14:09
Наприкінці червня до Львова на фестиваль "Леополіс Гран-прі" мають привести ретромашини зі всього світу. З цієї нагоди автофани вирушають до Варшави, щоб запросити сусідів на автоперегони.

Польський організатор найбільше боїться нашої політичної ситуації, бо люди говорять відкрито і прямо, що наша політична ситуація є досить тяжка, і бояться приїжджати у Львів із-за можливості терактів», – повідомляє президент клубу «ЗАЗ-КОЗАК» Володимир Кулинич.

До слова, автоперегони у місті Лева старіші за «Формулу-1». Львівську трасу задумали на два роки раніше, ніж у Монако, – 1927-го.

«Львівськй трикутник» пролягає вулицями Вітовського, Стрийською та Гвардійською. Попри популярність змагань, вісімдесят років їх у Львові не проводили.

Співорганізатор перегонів «Леополіс Гран-прі» Ярина Вдовичин розповідає:«Тоді вони проходили чотири роки підряд. У 1934 році вони не відбулися через складну політичну ситуацію, яка була в Європі. Вже потім їх не вдалося відновити, оскільки наближалась Друга світова війна. Цього року ми  хочемо відновити цю традицію».

Як повідомляє zik.ua, щоб ще більше зацікавити глядачів перегонами, їх організатори уже ведуть перемовини, щоб на фестиваль привезли автопарк Януковича.

Фото: http://photo.i.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: Леополіс, Леополіс Гран-прі, Авто, автоперегони, перегони

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...