Історико-краєзнавчий музей запрошує у Винники на фестиваль сиру і бринзи (Програма)
18.05.2014 11:53
З метою збереження, підтримки та розвитку українського народного мистецтва і добрих українських традицій кулінарного мистецтва, зокрема сироваріння, вже кілька років у місті Винники проводяться фестивалі сиру і бринзи, що користуються значною популярністю серед винниківчан та гостей краю.

До Дня музеїв, 18 травня 2014 року Історико-краєзнавчий музей м. Винники за підтримки Винниківської міської ради та за сприяння Управління культури Львівської міської ради запрошує на фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння із Хуста, Космачу, інших міст Прикарпаття та Закарпаття. Різноманітну сирну продукцію представлятимуть «Смак українських Карпат» і «Селиські сири», крім того, власники фермерського господарства «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» - молочні продукти за швейцарськими рецептами.

Гості  фестивалю матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку, покутську та гуцульську кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства,  малярства на склі та яворівських розписів.

Планується проведення різноманітних конкурсів, розваги на батуті, концертна програма за участю  Львівського муніципального духового оркестру, гуртів «Дриг» та «Віз», танці під живу музику, театралізовані дійства, а також лицарські поєдинки та вогняне шоу. Також під час фестивалю запрошуємо оглянути діючі виставки.

Цікавим довершенням фестивалю стане гаряча випічка, приготування давніх українських страв та їх дегустація.

На Вас чекають у неділю, 18 травня ц.р., з 10.00 до 18.00 год. за адресою: м. Винники, вул. В.Івасюка, 5. Конт. тел.: 032 296-33-33; 032 296-01-90 (Лариса);  e-mail: musem.vynnyky@gmail.com.


Теги: музей, вино, сир, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar