"Рух" після флешмобу програв "Гірнику (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
20.05.2014 17:44
"Гірник" у зустрічах з "Рухом" в минулому сезоні і в першому колі чемпіонату Львівщини у Винниках здобув перемогу з рахунком 3:1, і у другому колі в Соснівці святкував перемогу з рахунком 2:1.

Напевне більшість вболівальників та фахівців перед матчем були впевнені, що цього разу сенсації не буде, адже в цьому сезоні в чемпіонаті Львівщини та чемпіонаті України серед аматорів винниківські футболісти демонструють дуже пристойну гру, та і по класу гравців їм в області рівних не має.

Напевне так і були впевнені гравці "Руху", але з цим були не згідні футболісти зі Соснівки. Вже на 6 хвилині матчу гості після подачі кутового відкрили рахунок, скориставшись неузгодженістю воротаря та гравців "Руху" у власному карному майданчику.

Чекати довго на відповідь винниківчан не довелося, вже через 6 хвилин Олег Шептицький вирівняв становище - 1:1. Після цього винниківчани більше володіли ініціативою і могли принаймі двічі вразити ворота "Гірника". Але спочатку Андрій Кікоть на 25 хвилині першого тайму, вийшовши один на один з воротарем, не зміг його переграти, а потім і Олег Шептицький на 34 хвилині з дуже вигідної позиції також не вирішив момент на свою користь. Перший тайм так і закінчився за рахунку 1:1.

Початок другого тайму був за господарями, і вже на 4 хвилині Олег Шептицький оформив свій дубль у цьому матчі. Здавалося, що на цей раз перемога від винниківчан нікуди не дінеться. Але не так думали гості, і на масовані атаки господарів вони відповідали не чисельними, але гострими контроатаками. Дві з таких контроатак, на 78 та 89 хвилинах, і вирішили долю поєдинку. Соснівці знову забили три м'ячі у Винниках, а винниківчани забили на один м'яч більше ніж у минулому сезоні, але знову поступилися!

І на кінець, не можна не згадати такий собі "флешмоб" винниківського "Руху" перед початком матчу. Не будем коментувати подію, але вибачаємося за публікацію фото з нецензурним написом на футболках "Руху". Коментарі залишаєм за Вами...

"Рух" Винники - "Гірник" Соснівка 2:3

Арбітр: Юрій Суряк, арбітри: Андрій Чулик, Степан Лапко

Голи: 0:1 - Портянко Олександр, 6; 1:1 - Шептицький Олег, 12; 2:1 - Шептицький Олег, 49; 2:2 - Найдишак Олексій, 78; 2:3 - Данилюк Іван, 89

"Рух": Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій; Гурський Андрій; Іванський Любомир; Дикий Іван; Костик Богдан; Деревльов Костянтин (Сергеєв Сергій, 60); Кікоть Андрій (Яценків Ігор, 75); Макар Володимир (Дмитрух Віталій, 66); Козловський Святослав (Баглай Андрій, 54); Шептицький Олег (Родевич Олексій, 77)

"Гірник": Коваленко Анатолій; Чоба Василь; Портянко Олександр; Підкіпняк Володимир; Кондюх Роман; Мучак Іван (Семиряк Іван, 62); Біловус Віталій (Райша Назар, 62); Мацюра Іван; Кузьміч Роман (Найдишак Олексій, 62); Данилюк Іван (Буй Микола, 90); Дева Андрій (Яремчук Олександр, 73)

Попередження: Гурський Андрій, 28; Костик Богдан, 48; Мучак Іван, 48; Мацюра Іван, 63