Винники фестивалили з сиром і бринзою (ВІДЕО)
20.05.2014, 12:06
У неділю, 18 травня, мешканці та гості Винник мали змогу бути учасниками масштабного свята – Фестивалю сиру та бринзи. Гості імпрези мали нагоду вдосталь накуштуватися оригінальними молокопродуктами.

На фестивалі свою продукцію представляли сиророби з різних регіонів Західної України – головно з Івано-Франківщини та Закарпатської області. «У нас представлені козячі сири, козячі ковбаски. Але все «на любителя»: молодші люблять молоді сири, а для старших – більш витримані», – розповіла про торгівельні успіхи продавчиня Марія.

Фестиваль сиру та бринзи у Винниках супроводжували різноманітні цікаві імпрези: майстер-класи, театральні видовища і, навіть бої лицарів. Організатори запросили до участі ковалів, різьбярів, фахівців із лозоплетіння та гончарів.

«Щоб навчитися гончарству, потрібно працювати і мати наполегливість. Основне – це натхнення і робота», – пояснював гончар із Суховолі Микола Біда.

Джерело: http://zik.ua/

Фото: http://www.varianty.net/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: сир, музей, Фестиваль, бринза

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...