Податкова інформує платників податків
20.05.2014 17:43
ДПІ у Личаківському районі міста Львова Головного управління Міністерства доходів і зборів України інформує платників податків:

До місцевого бюджету Личаківського району надійшло 9,6 мільйонів гривень плати за землю

Платниками цього податку відповідно до ст.269 Податкового кодексу України є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі та орендарі земельних ділянок.

У ДПІ Личаківського району м.Львова сплачують податок за землю 243 орендарі земельних ділянок – юридичні особи, 372 землекористувачі та 8250 власники земельних ділянок – фізичні особи Личаківського району.

У січні-квітні 2014 року до місцевого бюджету Личаківського району надійшло 9,6 млн.грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 0,4 тис.грн., в тому числі від юридичних осіб надійшло 8,9 млн.грн., від фізичних – 0,7млн.грн.

Понад 28 мільйонів податку на прибуток надійшло з початку року до державного бюджету

З початку року 88 платників податку на прибуток, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області сплатили 28,7 млн.грн. податку на прибуток, що  на 5,4 млн.грн. перевищує планове завдання.

Нагадаємо: не сплачують авансові внески  суб’єкти підприємницької діяльності, дохід яких не перевищує 10 млн. грн., неприбуткові та новостворені платники податків та подають  річну звітність. Суб’єкти господарювання – юридичні особи, дохід у яких за останній звітний податковий період перевищив 10 мл.грн. подають декларацію за результатами звітного року, при цьому, щомісячно сплачують авансові платежі.

Ставка податку на прибуток  у 2014 році становить 18 відсотків.

2,4 млн.грн. сплачено у цьому році за ліцензії на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами

Протягом січня-квітня 2014 року до місцевого бюджету платниками Личаківського району м.Львова сплачено 2,4 млн. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами що у 2,5 рази перевищує планове завдання січня-квітня 2014 року та на 442 тис.грн. перевищує поступлення відповідного періоду минулого року.

Нагадуємо, ліцензія видається за заявою суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) заява встановленого зразка;

2) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

3) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

4) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.


Теги: податкова, ДПІ


Читайте також:
Коментарі
avatar