Школа на стрийщині отримала спортивний майданчик від братів Кличко
21.05.2014 15:44

Учні Бережницького навчально-виховного комплексу у Стрийському районі зможуть займатися спортом на майданчику, обладнаному сучасним інвентарем, уже цього травня. Це подарунок від Фонду Кличко – благодійної організації славетних українських спортсменів, та партнера проекту – Фундації Кока-Кола. Бережницька  школа – одна з п’ятнадцяти шкіл-переможців у всеукраїнському конкурсі Фонду Кличко «Клич друзів – граймо разом!» у 2014 році.

20 травня, село Бережниця, Стрийський район. Навколо сільської школи лунає музика. У дворі зібралися вчителі, учні та їхні батьки. Це ще не останній дзвоник – це відкриття спортивного майданчика в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», започаткованого Фондом Кличко за підтримки Фундації Кока-Кола. Подекуди, не чекаючи офіційної церемонії, дітлахи активно освоюють нову конструкцію на шкільному подвір’ї.

Головна мета проекту – створення умов для виховання  у молоді звички до здорового способу життя, занять спортом.

«Ми прагнемо створити умови, в яких діти частіше буватимуть на свіжому повітрі, полюблять фізичну культуру, спорт, об’єднуватимуться у команди та ініціативні групи, досягнуть успіхів у спорті та житті. Звичайно, ми орієнтуємося на школи, які залучають дітей до активного способу життя, але, водночас, мають гостру потребу в спортивному обладнанні», - повідомляє Аліна Носенко, виконавчий директор Фонду Кличко.

Директор Бережницької школи Медвідь Омелян Андрійович повідомив, що у селі до сьогодні не було жодного сучасного спортивного майданчика на відкритому повітрі, жодного стадіону. «Школярі та дорослі були змушені самі майструвати найпростіше спортивне знаряддя, шукати більш-менш придатні ділянки для спортивних ігор. Тепер ми маємо сучасний спортивний майданчик – баскетбольні кошики, тенісні столи, турніки та багато іншого, - не приховує гордості Омелян Андрійович за свою школу, односельців та радості за вчителя фізичного виховання, якій значно легше стане проводити уроки. - Вчитель фізичного виховання у нашій школі – взірець педагога, який працює за покликанням. Уже понад сорок років вона привчає дітей до спорту і здорового способу життя, сама є прикладом для них».

Ініціатива «Клич друзів – граймо разом!» існує з 2003 року. І хоча тоді здавалося, що десяток-другий майданчиків за рік – це крапля в морі, цього року їх загальна кількість сягне 143.

«Справді є чим пишатися! - зазначає Олеся Жулинська, Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна». - Компанія Кока-Кола працює у більш ніж 200 країнах світу та у 115 з них підтримує понад 280 програм фізичної активності. В Україні ми допомагаємо реалізовувати низку проектів національного масштабу, що мають істотний суспільний резонанс. Надзвичайно високий інтерес, що викликає зараз ініціатива «Клич друзів – граймо разом!», підтверджує правильність наших кроків на цьому шляху».

Щоб влаштувати урочисте відкриття майданчика, організатори приїхали з Києва та прихопили все необхідне для проведення свята. Учні школи сформували команди. У програмі змагань – техніка володіння футбольним м’ячем, конкурс баскетбольних «снайперів», змагання з підтягування на турніку. Але не тільки сила та вправність дають можливість отримати перемогу. Знання і кмітливість стають запорукою успіху в спортивній вікторині. Зрештою, кожен учасник отримав подарунок, взявши участь у безпрограшній лотереї.

По закінченні свята благодійники вирушили у Івано-Франківську область, де майданчик буде відкрито вже наступного дня, 21 травня, у селі Бистриця Надвірнянського району.


Теги: Володимр Кличко, фонд Кличко, віталій кличко, Стрий, діти, спортивний майданчик, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar