У Винниках ДАІ разом з Самообороною за день спіймались троє п'яних водіїв
22.05.2014 17:04
Винниківські самооборонці спільно з ДАІвцями затримали трьох нетверезих водіїв. Щодо них склали протоколи про адмінпорушення.

Таким є результат першого спільного відпрацювання Народної Самооборони Винник та львівської Державтоінспекції щодо виявлення водіїв, які їздять у нетверезому стані. Про це повідомляє Народна самооборона Львівщини на власній сторінці у Facebook.

Координатор Винниківської Самооборони Володимир Почаєвець пояснює, звідки взялася ідея таких відпрацювань: "Патрулі Державтоінспекції побачиш у Винниках не часто, тож багато недобросовісних водіїв користуються цим і дозволяють собі їздити містом напідпитку. Магістральна дорога пролягає через сам центр Винник, де скупчується багато людей, ходять діти зі школи. Тому поява на дорозі автівок, керованих водіями напідпитку – це в першу чергу небезпека для людей. Тому ми вирішили якось припинити цю ганебну практику і звернулися до керівництва Львівського міського управління ДАІ з ідеєю разом провести відпрацювання по виявленню таких автопорушників".

Перше спільне патрулювання провели у неділю з 11-ї години ранку до другої ночі. У заході брали участь один автомобіль ДАІ, де по двоє автоінспекторів та працівників міліції, а також одне авто з трьома представниками Народної Самооборони Винник.

Спільне відпрацювання ДАІ і громадського формування -- не останнє, кажуть у Самообороні, бо є перші результати роботи, тому у ДАІ виявили зацікавлення у такій співпраці.

Джерело: http://lvivexpres.com/

Теги: активісти, винниківчани, Володимир Почаєвець, самооборона


Читайте також:
Коментарі
avatar