"Правий сектор" не проводитиме насильницької українізації, - Ярош до Донбасу (ВІДЕО)
22.05.2014 16:37
Лідер "Правого сектора", кандидат у Президенти України Дмитро Ярош запевнив жителів Донбасу, що їхня організація лояльно ставиться до всіх громадян України, незалежно від мови, якою вони розмовляють.

“Наведу приклад Дніпропетровської області, де “Правий сектор” присутній і ніяких проблем ні в російськомовних громадян, ні взагалі у громадян немає. Навпаки - там спокій, стабільність, мир і злагода”, - сказав Ярош під час брифінгу в Українському кризовому мідацентрі.

“Запевняю всіх громадян, які мешкають в Луганській і Донецькій областях, що ніякої насильницької українізації або якихось інших речей “Правий сектор” там не збирається проводити. Ми хочемо миру і спокою так само, як і всі нормальні люди у цій державі”, - заявив політик.

Окрім того, за словами Яроша представники "Правого сектору" не розгортали партизанський рух у східних регіонах України. Лідер організації повідомив, що мережа організацій, яка існує в східних регіонах, наприклад, поставляє розвідувальну інформацію українським силовим структурам. Він додав, що періодично сам таємно виїжджає у східні регіони.

Джерело: http://24tv.ua/

Теги: правий сектор, Дмитро Ярош


Читайте також:
Коментарі
avatar