"Рух" здобув третю перемогу в чемпіонаті України (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
23.05.2014 17:48
У середу, 21 травня, відбувся 4 тур чемпіонату України по футболу серед аматорів. В Оржеві на Рівненщині відбувся центральний матч у І групі, минулорічний чемпіон ОДЕК приймав віце-чемпіона "Рух" Винники.

Винниківчани, після прикрої домашньої поразки у 6 турі чемпіонату Львівщини від соснівського "Гірника", зумів налаштуватися на відповідальну гру на виїзді проти одного з претендентів на перемогу у І групі та загалом у чемпіонаті і здобув впевнену перемогу з рахунком 3:1.

Вже у першому таймі винниківчани зробили добру заявку на перемогу, двічі заставивши господарів виймати м'ячі з власних воріт - на 23 хвилині Володимир Макар відкрив рахунок, а через дві хвилини Констянтин Деревльов подвоїв його.

Господарям на 24 хвилині другого тайму вдалося скоротити розрив в рахунку, але за 11 хвилин до закінчення матчу винниківчанин Олег Шептицький втретє заставив капітулювати воротаря господарів.

Огляд матчу, післяматчеві коментарі

Весь матч

У другому матчі І групи між командами «Маяк» Сарни та ФК «Вінниця» було зафіксовано нульову нічию.

Після чотирьох турів винниківський "Рух" одноосібно очолює турнірну таблицю у І групі.

Відмітимо, що на матчі в Оржеві був присутній президент і головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний. Про ціль його поїздки на матч та його враження від матчу можна дізнатись, переглянувши відео у відеогалереї сайту Винники Plus/