Кого Кварцяний хоче забрати з "Руху" у "Волинь"? (ВІДЕО)
24.05.2014 13:37
Після матчу 4 туру чемпіонату України серед аматорів, в якому винниківський "Рух" з рахунком 3:1 переміг на виїзді оржівський ОДЕК, головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний у своєму інтерв'ю розказав, що головною ціллю приїзду на матч є його зацікавлення в одному з гравців "Руху".

Кого переглядав Кварцяний, він не розказав. Так, що можемо тільки здогадуватись. Ваші прогнози можна розмістити у коментарях нижче.

В даний час для коментування новин сайту реєтрація тимчасово знята, але краще пройти нескладну реєстрацію, так, як з часом вона знову буде введена, так, як знову може з'явитися багато спаму...


Теги: ОДЕК, Рух, Віталій Кварцяний, аматори


Читайте також:
Коментарі
avatar
Думаю, що Гурського.
avatar
Гурський, або Кікоть
avatar
І я думаю, що Гурський, або Кікоть. Аматорський футбол, це делеко не їх рівень. Не одну команду ПЛ України вони підсилили би.
avatar
Я тоже так думаю. Правда шкода, але хлопцям потрібно грати на вищому рівні, а не тільки думати про гроші. Тим більше, що Козловський не має намірів виступати у другій лізі.
avatar
Може Козловський ше захоче в другу лігу
avatar
Не захоче! В 2 лізі з гравцями діють офіційні контракти, які тягнуть за собою податки. Зараз за зарплату в конвертах Козловський ніяких податків не сплачує.
avatar