У Винниках на одній із дільниць бюлетні видавали без протоколу (ВІДЕО)
26.05.2014 10:39
На одній із виборчих дільниць у Винниках зафіксували порушення. Близько обіду, коли виборчий процес був у розпалі, дільнична комісія ще не мала протоколу про те, хто отримав бюлетені. Першими про порушення дізнались в ОВК. І терміново прибули на місце події.

Про це під час прямого ефіру «EкSTREAM Марафон. Вибори президента» повідомили на телеканалі ZIK.

«Бюлетні не були передані у руки членів ДВК, які безпосередньо видають їх виборцям. Документи стояли взагалі в іншому місці. Будь-хто міг просто так взяти собі кілька бюлетенів, адже завжди на дільницю виділяють їх трішки більше, ніж потрібно. А для махінацій, як от тих самих карусель, достатньо взяти один-два бюлетні і все. Маємо фальсифікації», – розповіла голова ОВК №120 Ірина Гошоватюк.

Голова комісії визнала: порушення були. І обіцяла, що протокол негайно заповнять. Робити ж махінації ніхто не планував. Мовляв, те, що бюлетені лежать за спинами членів комісії, не порушення.

«У нас на дільниці чотири столи, сидить шість чоловік. І якщо всі ці бюлетні повикладати на стіл, це виходить 500 бюлетенів на одну людину. Тобто, якщо всі ці бюлетні почнуть отак розгортати, то через півгодини ми залишимось без бюлетенів взагалі», – пояснила голова дільниці № 461968 Марія Бубка.

Та порушення із бюлетенями – не єдині пригоди на дільниці. Тут двоє виборців забули свої паспорти. Голова комісії запевнила: документи повернуть людям, як тільки вони помітять зникнення.

Джерело: http://zik.com.ua/

Теги: винниківчани, вибори


Читайте також:
Коментарі
avatar