Петро Порошенко продасть свій бізнес після інавгурації
26.05.2014 11:54
Нардеп Петро Порошенко, який за попередніми даними ЦВК впевнено перемагає на виборах президента, виконає обіцянку щодо продажу своїх активів після інавгурації.

"Щодо мого бізнесу, то одразу ж після цього буде складено контракт з інвестиційною компанією щодо пошуку покупців", - заявив він.

Серед найбільших активів Порошенко - кондитерська корпорація Roshen з активами в Україні, Росії, Литві, Угорщині та Німеччині, телевізійний "5 канал", київський суднобудівний завод "Ленінська кузня" зі значними земельними ділянками в столиці і "Севастопольський морський завод", 55% у спортклубі "5 елемент" в Києві, 50,08% Міжнародного інвестиційного банку, 49,996% страхової компанії "Країна".

За даними "Укрдержреєстру", політик залишається єдиним власником фонду, яким керує його батько Олексій Порошенко.

Крім того, у Порошенка є частка в автокорпорації "Богдан", правда, він уже багато разів заявляв, що ще кілька років вийшов з цього бізнесу, обмінявши свої акції на частку в "Рошен".

На початку 2013 року журнал Forbes оцінив статки Порошенка в $ 1,6 млрд, однак з того часу більшість українських активів подешевшала через ситуацію в країні.

Джерело: http://tsn.ua/
Фото: http://www.unian.ua/

Теги: інавгурація, активи, вибори, Рошен, Петро Порошенко


Читайте також:
Коментарі
avatar