Офіційно: ЄС задоволений проведенням президентських виборів в Україні
26.05.2014 17:03
Як повідомляє телеканал новин 24, Голова Євроради Герман ван Ромпей і глава Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу у спільному комюніке заявили про готовність працювати в тісній співпраці з новим президентом України.

"Приймаємо до відома попередню оцінку БДІПЛ/ОБСЄ про те, що президентські вибори в Україні характеризувалися високою явкою і чіткою рішучістю з боку влади провести справжні вибори відповідно до міжнародних зобов'язань і при повазі основних свобод, незважаючи на вороже оточення і загрозу безпеці в двох східних регіонах країни", - йдеться у заяві керівників ЄС.

Раніше спостерігачі від місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) відзначали, що президентські вибори в Україні пройшли відповідно до міжнародних норм і стандартів.

Ці вибори підтвердили демократичний курс українського народу, - заявив на прес-конференції в Києві спеціальний координатор короткострокової місії ОБСЄ Жоао Соарес.

У попередніх висновках відзначається висока активність виборців. Серед ключових недоліків вказують проблеми з проведенням кампанії і голосуванням у Донецькій і Луганській областях, а також технічні проблеми, які привели до черг на виборчих дільницях.


Теги: Жозе Мануел Баррозу, вибори, ОБСЄ, Жоао Соарес, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar