Перші тренувальні збори "Дніпра" Мирон Маркевич проведе у Винниках (ВіДЕО)
27.05.2014 15:22
Новий тренер ФК "Дніпро" Мирон Маркевич планує провести перші збори команди у рідних Винниках. Там команда з Дніпропетровська проведе свій перший начально-тренувальний збір. У планах тренера також зіграти на "Арені Львів".

Головний тренер «Дніпра» дав інтерв'ю прес-службі дніпропетровського "Дніпра".

- Мирон Богданович, з якими почуттями робите цей крок у кар'єрі?

- Природно, мені цікаво. Дев'ять років я працював у Харкові, а зараз почну працювати у Дніпропетровську, де команда буде грати в Лізі чемпіонів. Це цікаво для мене.

- Після візиту в Дніпропетровськ наприкінці минулого тижня ви взяли час на роздуми. У чомусь сумнівалися ?

- Н , просто , ви ж розумієте , що переговори - справа серйозна . Мені потрібно було зустрітися з власником клубу, обговорити всі деталі майбутньої роботи .

- Ви побували на базі клубу. Що скажете про побачене?

- Тут хороші умови, поля в нормальному стані для роботи. Є все необхідне, і особливих проблем ніяких не бачу.

- Ви за останні роки, готуючись до матчів, вивчали «Дніпро» з боку. Наскільки можете сказати, що добре знаєте команду?

- (Сміючись) Напевно, добре знаю. Матчі між «Дніпром» і «Металістом» завжди були особливими, і ми добре вивчали команду. У мене є повне уявлення про неї.

- Напевно, це добре ще й у тому сенсі, що ви точно знаєте, що потрібно для поліпшення?

- Так. Кістяк команди, звичайно, є, і серйозних змін не передбачається. Будемо працювати точково.

- Яким ви бачите стиль « Дніпра» під вашим керівництвом?

- Футбол «Дніпра» та «Металіста» мав спільні риси. «Металіст» трохи більше контролював м'яч, «Дніпро» ж швидше виходив в атаку. Я б хотів залишити найкраще з того, що було, і додати щось своє.

- Не можемо не запитати, чи готові ви до того, що не всі вболівальники «Дніпра» відразу позитивно сприймуть ваш прихід, адже асоціація з «Металістом» ще досить міцна?

- Я так думаю, що і в Харкові неоднозначно сприймуть (усміхається). Така тренерська робота, що ж робити. Від цього нікуди не дінешся, і я сподіваюся, що все буде нормально.

- Ви приходите в «Дніпро» не один, а з командою. Розкажіть, будь ласка, про свій штабі.

- Так, це люди, які працювали зі мною протягом майже чотирьох років у «Металісті»: Іванов, Хруслов і Сіренко. А також хлопці, які багато віддали «Дніпру» : Городов, Нагорняк і Єзерський.

- Як команда готуватиметься до нового сезону?

- Перший збір пройде біля Львова. Всяке може бути, і поки Київ і Львів розглядаються місцями проведення єврокубків на випадок непередбачених обставин. Дай Бог, щоб все було нормально, і ми грали в Дніпропетровську, як планується і як має бути, але всяке ж може бути. Тому ми хочемо там побувати, можливо, потренуватися у тому числі і на «Арені Львів», провести там контрольну гру. А другий збір пройде в Австрії.

Джерело: http://www.fcdnipro.ua/

Теги: Дніпро, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar