Україна переходить до другого етапу лібералізації візового режиму з Євросоюзом
27.05.2014 22:58
Європейська комісія схвалила перехід України до виконання другої фази плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом , повідомляє представництво ЄС в Україні.

"Єврокомісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політичні та інституційні рамки і досягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. А тому можна починати другу фазу, в рамках якої Єврокомісія перевірятиме виконання всіх цих правил", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у вівторок ввечері.

Згідно з повідомленням, президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу підкреслив, що це рішення є, насамперед, "визнанням важливих законодавчих реформ, які були прийняті протягом останніх місяців".

"Хоча попереду все ще залишається важлива робота, це дуже конкретний сигнал владі та громадянам України про те, що за умови старанної роботи перевага наближення асоціації реальна і відчутна для всіх", - підкреслив президент Єврокомісії.

Як повідомляє Gazeta.ua, єврокомісар з внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем повідомила, що з цього моменту українська сторона може перейти до другої фази виконання плану дій щодо лібералізації візового режиму.

Фото: http://dt.ua/

Теги: віза, ЄС, Яценюк, безвізовий режим


Читайте також:
Коментарі
avatar