Четверта перемога "Руху" в чемпіонаті України (ВІДЕО)
28.05.2014 20:55
Чотири пермоги у чотирьох матчах, 11 голів забито і тільки один пропущено - з таким доробком завершив  перше коло у І групі чемпіонату України серед аматорів винниківський "Рух".

У середу, 28 травня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича одноосібний лідер групи приймав одного з претендентів на вихід в плей-оф чемпіонату команду "Маяк" Сарни з Рівненської області.

Винниківчани з перших хвилин матчу повністю заволоділи ініціативою і притисли команду гостей до власних воріт. Гра в основному проходила на половині поля "Маяка" і на шостій хвилині матчу партнери вивели Святослава Козловського на побачення з воротарем гостей, і той майстерно переправив м'яч у сітку - 1:0.

Після забитого м'яча рухівці збавили оберти, і гра вирівнялася. А у другій половині тайму гості навіть гостріше діяли в атаці. В одному із моментів гравець "Маяка" з метрів 20 влучно пробив у лівий від воротаря кут воріт, але Шевчук зумів парирувати небезпечний удар. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

Другий тайм пройшов переважно у ріній боротьбі, яка в основному точилася між двома штрафними майданчиками. За такої гри "Рух" все таки мав більше шансів збільшити перевагу у рахунку, чим "Маяк" зрівняти його. Так на 20 хвилині другого тайму Володимир Макар не скористався нагодою подвоїти рахунок. Вийшовши сам на сам з голкіпером, Володимир не зумів його переграти. А через 5 хвилин Андрій Кікоть пробивав з району одинадцяметрової позначки, і знову воротар зумів вберегти свої ворота.

І все таки за більш-менш рівної гри винниківчанам таки вдалося подвоїти рахунок. Олег Шептицький на 86 хвилині вийшов на побачення з воротарем гостей і забив свій другий м'яч в чемпінаті. 2:0, з таким рахунком і завершився цей матч. Винниківчани із 12 очками односібно очолюють турнірну таблицю І групи і практично забезпечили собі вихід у плей-оф.

Другий матч І групи «Поділля» – «ОДЕК» не був зіграний до кінця. Арбітр зупинив гру на 73 хв. через погане освітлення на стадіоні (матч розпочався о 19.00).