Завтра у Львові стартує тур до 20-річчя "Океану Ельзи" (ВІДЕО)
29.05.2014 22:55
Найвідомішій групі України виповнюється 20 років. "Океан Ельзи" відзначать 20-річчя у Донецьку, Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові та Одесі.

Зважаючи на вагомий привід, музиканти вирішили вперше відзначити свій День народження та запросити глядачів на серію грандіозних концертів, які відбудуться у шести містах країни на найбільших майданчиках.

Тур розпочнеться у Львові (31.05, стадіон "Арена-Львів"), а згодом концерти відбудуться у Дніпропетровську (7.06, стадіон "Метеор"), Харкові (14.06, стадіон "Металіст"), Києві (21.06, НСК "Олімпійський") та фінальний концерт в Одесі (28.06, стадіон "Чорноморець").

Цікаво, що участь у київському концерті 21 червня візьмуть музиканти першого складу групи – Павло Гудімов, Юрій Хусточка та Дмитро Шуров. Також варто очікувати на виступ спеціального гостя, ім’я якого поки не розголошується, проте відомо, що з групою його пов’язують давні дружні стосунки.

У ці непрості часи нам вкрай важливо бути разом. Ми б хотіли, аби творчі свята з нагоди 20-ліття групи стали своєрідним підсумком не тільки для нас, а й для покоління, яке виросло за ці два десятки років,
— каже лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

До речі, тур мав розпочатися із Донецька. Проте, у зв'язку з пожежею на льодовій арені "Дружба", організатори концертів "Океан Ельзи — 20 років разом" повідомили про скасування виступів 25-26 червня та перенесення події на невизначений термін.

Джерело: http://24tv.ua/

Теги: тур, концерт, Океан Ельзи


Читайте також:
Коментарі
avatar