У Львові показали місто-фортецю Тустань з доповогою 3D-моделі (ВІДЕО)
30.05.2014, 23:50
Основою для створення 3D-моделі стала цифрова модель місцевості на основі аерофотозйомки. Створення моделі тривало понад три роки.

3D-моделі дерев’яної архітектури Тустані формувалися на основі графічних реконструкцій М. Рожка. Також відтворено первісний вигляд прилеглої території – штучний став, багаторядні вали і рови з історичним торговим шляхом, безлісі схили.

На сьогодні створено моделі п’яти будівельних періодів дерев’яної забудови Тустань на скельному комплексі Камінь зі скелями та прилеглою територією.

Місто-фортеця Тустань існувала як оборонний, митний та адміністративний центр впродовж ІХ–XVI століть на Урицьких скелях в Карпатах. На сьогодні на скелях залишилися сліди від конструкцій фортеці, які допомогли відтворити вигляд втрачених середньовічних укріплень.

Кожен охочий зможе створити собі персональну екскурсію, самотужки керуючи моделлю на сайті Тустані tustan.ua.

Автори проекту: архітектор Василь Рожко; архітектурний аналіз та моделювання забудови – Максим Ясінський; моделювання скель з територією, візуалізація – Василь Дмитрук; консультант з питань архітектури фортеці – архітектор, доцент Олег Рибчинський.

Джерело: http://lviv-online.com/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: архітектура, фортеця, цікаво, презентація, Тустань, 3D

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...