Три гравці "Руху" їдуть на перегляд у "Волинь"
01.06.2014 14:42
На тренувальний поєдинок з "Дніпром", який запланований на 25 червня, Винниківський "Рух" може вийти в неоптимальному складі, оскільки деяких футболістів запросили в "Волинь". Цю інформацію підтвердив наставник "Руху" Роман Гданський.

- Так, є запрошення від "Волині" на тренувальний збір. Це стосується Андрія Гурського, Володимира Макара і Святослава Козловського.

Правда, дати ми ще не знаємо. Так що не виключено, що ці троє футболістів встигнуть зіграти проти "Дніпра". Попередня домовленість по цій грі є, але не стовідсоткова. Все залежить від керівництва "Дніпра", в якому стані вони зберуться , - сказав Гданський каналу "Футбол 1".

На фото один з гравців "Руху" Святослав Козловський, якого запросив на оглядини Віталій Кварцяний.

Джерело: http://www.dynamomania.com/

Теги: Рух, Володимир Макар, Святослав Козловський, Роман Гданський, Андрій Гурський


Читайте також:
Коментарі
avatar
Думаю, з Гурським "Руху" прийдеться попрощатися hello . Ну, а два інших - велике питання... wacko
avatar
Кварцяний казав після гри Руху в Сарнах, що придивився до одного з гравців Руху. А тут аж три!
 Cвятослава напевне тато в нагрузку Кварцяному запрпонував smile
avatar
греку: знаеш ти нещасна людина бо рагуль і в африці рагуль тобі роблять свято щоб ти мав вийти провести час подивившись хороший футбол а ти йдеш замість того щоб отримати задоволення сидиш і тихо мене ненавидш бо сам у житті є кінчиним лузером і окрім як обгадити і то під вигаданим імям бо насправді ти щей хронічний трус, нічого не можеш. чи може ти назвеш свое імя
avatar
Дозволю собы тоже на "ти". григорій чому так багато слюни? Нікого, я не збирався обгадити і нікого не ненавиджу! Ходжу на футбол і вболіваю за Рух. За то, що є команда можу подякувати. Але дозволь мати і свою думку. Не такий ти пуп землі. І Ахметова з Суркісом ше не так возять, ти і сам їх поназивав страусами у своєму публічному інтерв'ю на телебаченні...
А, що до твого пацана, то на мою думку, в нього є непогані дані футболіста і може з нього, щось путнє і вийде, якщо буде пахати... Ну, а зараз до ПЛ України йому ще далеченько! 
Так що григорій дозволь комусь мати і свою думку.
Хамити у відповідь тобі не буду. Хамство зброя слабаків!
avatar
Святослав має справді добрі задатки футболіста і як буде пахати і не надіятись на тили свого батька справді може вирости в доброго футболіста!
avatar
Я би казав Козловському не йти на перегляд в Волинь. Бо Кварцяний йому як там навтикає! Може зламати молодого пацана.
avatar