Ситуація на Сході України вже критична, - Борислав Береза
03.06.2014 17:58
Те, що я зараз скажу буде жорстоко, але чесно . Це те, що сьогодні до мене донесли військові. І висновок у всіх один і той же, пише Борислав Береза на 20khvylyn.com.

Ситуація на Сході вже критична. Переговорним процесом нічого добитися не можна. Найманці з Росії щодня проникають на територію України. Їх кількість стає критичним.

Військові гарантують, враховуючи кількість найманців і бойовиків з Раші на сьогоднішній день, повну зачистку Сходу України за 30 днів. У них є три вимоги. Перше - це гарантії, що після закінчення компанії з ними не надійдуть, як з Беркутом. Щоб влада не звинуватила їх у всіх гріхах, для зняття відповідальності з себе і не зробить їх крайніми. Друге - забезпечити всім необхідним. Зброєю, боєприпасами, транспортом, амуніцією та харчуванням. Це все є. Потрібне рішення про комплектування. Третє - це віддати наказ про початок фінальної стадії. І ось це буде залежати тільки від головнокомандувача. Справа в тому, що вирішення цієї проблеми тільки одне. Повномасштабна військова операція.

Точка оточується. Перша фаза - це через гучномовці оголошується про те, що цивільне населення повинна залишити територію за добу - три, після чого всі, хто знаходяться на території будуть оголошені пособниками ворога. Терористам, які хочуть здатися і скласти зброю, така можливість буде надана. Людей доведеться випускати через фільтраційні табори. Це можна зробити швидко і технічно встановивши досить велика кількість криміналістичних лабораторій і спочатку відокремивши жінок і дітей. Плюс наявність синців і натертостей від зброї і ременів полегшить вилов сепаратистів. Друга фаза. Місто підлягає масованій атаці з усіх видів зброї . Третя фаза повне повторення першої. Четверта фаза повне повторення другої. Потім фінальна фаза операції. Точкова зачистка міста з подальшим підключенням збиральної техніки.

Ви скажете, що це жорстоко? Це необхідно. Інакше через пару місяців ці метастази вразять ще більше областей. А значить необхідно термінове операційне втручання . І ті, хто хоче живим щитом встати на захист окупантів, які не обдурені жителі України, а пособники ворожої держави і зрадники. А таких завжди і у всі часи знищували. Приклади другої світової війни приводити треба? Думаю, що ні.

Як би не було сумно й трагічно це визнавати , але інших рішень проблема на Сході України не має. І це не моя думка , а висновки військових спеців . І я з ними змушений погодиться.

Єдина людина від якого залежить дати або не дати цей наказ буде головнокомандувач України, новообраний президент Петро Олексійович Порошенко. І мотивувати він зобов'язаний не людинолюбством до всіх, а необхідністю збереження територіальною цілісністю України та збереженням життів громадян України серед представників збройних сил України і цивільного населення. Ситуація дійшла до того рівня, коли рішення тільки одне. Варіантів, на жаль немає. І якщо Порошенко хоче увійти в історію, як людина, яка повернула світло в країну і зберігла цілісність України, то наказ він віддасть.

А значить у жителів Донецької та Луганської областей є ще деякий час, що б прийняти рішення на чиєму вони боці і покинути, або залишитися на території майбутньої операції. У мене є друзі і знайомі на території Донбасу і я б рекомендував їм готуватися до покидання свого місця проживання. Спасибі за це треба сказати не тільки східному сусідові, а й тим тварям, які патріотизм, честь і совість проміняли на особисті амбіції та жагу збагачення ставши маріонетками в руках кремлядь. Це їх вибір. І серед них чимало покидьків з депутатськими посвідченнями.

Але українці і Україна не можуть вічно бути заручниками у терористів.

Військові ж чекають підтвердження своїх гарантій і наказ про початок операції. І, хай допоможе нам Бог, пережити цей кошмар.


Теги: Зачистка, ато, Борислав Береза, тероризм


Читайте також:
Коментарі
avatar