6-7 червня на стадіоні ім. Богдана Маркевича пройдуть матчі «Єврофан-2014» (ВІДЕО)
04.06.2014 11:51
5 – 8 червня у Львові пройде вже восьмий за ліком традиційний міжнародний фан-фестиваль для футбольних вболівальників різних країн під назвою «Єврофан».

У футбольному турнірі «Єврофан-2014» візьмуть участь 22 фан-команди з 17 країн Європи.

Список учасників включає наступні аматорські фан-команди: «Копенгаген» (Данія), «Норчепінг» (Швеція), «Херенвен» (Нідерланди), «Словацько» (Чехія), «Динамо Бухарест» (Румунія), «Динамо Мінськ» (Білорусь), «Динамо Тбілісі» (Грузія), «Спартак Миява» (Словаччина), «Карпати» (Україна), а також фан-збірні наступних країн: Болгарія, Хорватія, Ірландія, Швеція, Словенія, Фінляндія, Північна Ірландія, Словаччина , Білорусь, Грузія, Молдова, Польща, Україна.

Основні цілі проведення фан-фестивалю: - популяризація футболу; - налагодження, поліпшення відносин та обмін досвідом між уболівальниками різних європейських країн; - популяризація Львова як туристичного міста та ФК «Карпати» в Європі.

Матчі футбольного турніру проходитимуть під синхронні коментарі і музичний супровід на стадіонах Львова та Львівської області.

У Винниках на стадіоні ім. Богдана Макевича пройдуть матчі Підгруп «С» і «D» (6 червня) і матчі 1/8 та 1/4 фіналу (7 червня).

Півфінали та фінал турніру пройдуть 8 червня у Львові в Парку Культури на стадіоні "Юність".

Більше можна дізнатися про турнір та календар матчів на офіційних сторінках «Єврофан-2014» в соціальних мережах: Facebook та Вконтакте.

Промо-відео фан-фестивалю «Єврофан -2014»


Теги: фани, стадіон, Єврофан-2014, турнір


Читайте також:
Коментарі
avatar