Дмитру Ярошу запропонували посаду в Кабміні
04.06.2014 13:47
Лідер партії Правий Сектор Дмитро Ярош отримав пропозицію обійняти одну з посад у новому уряді. Про це в ефірі Громадського радіо в середу, 4 червня, заявив керівник інформаційного центру партії Правий сектор Борислав Береза.

"Найближчим часом ви можете чекати прийняття рішення від пана Яроша про отримання однією з посад у наступному уряді", - сказав він.

У партії офіційно заявили, що готові підтримувати будь-які рішення Порошенка, які будуть спрямовані на збереження цілісності держави та відновлення стабільності в суспільстві.

Крім того, Береза повідомив, що Правий сектор може стати «президентськими силами».

«Правий сектор – це, швидше за все, будуть президентські сили. Я б провів таку паралель. На сьогодні ми готові взяти і об'єднати повністю всі батальйони територіальної оборони, повністю всі структури силові, враховуючи, що нам гарантували забезпечення, озброєння і також гарантували нормальну співпрацю з усіма держструктурами», - відповів Береза на питання, чи стане за аналогією з армією Коломойського Правий Сектор армією Порошенка. Фото: http://ua.korrespondent.net/


Теги: правий сектор, Дмитро Ярош


Читайте також:
Коментарі
avatar