Податкова привітала учнів з останнім дзвоником
04.06.2014 17:07
Радісна і хвилююча подія відбулась 30 травня у багатьох школярів та їх батьків. Для випускників пролунав останній дзвоник. Попереду доросле і самостійне життя. Привітати учнів загальноосвітньої спеціалізованої школи №5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів із закінченням навчального року завітав перший заступник начальника начальника ДПІ у Личаківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області Іванишин Т.І.

Звертаючись до учнів Тарас Іванович зазначив: «Вперше за роки незалежності України на державному рівні започатковано вивчення основ податкових знань. Держава цим кроком робить інвестицію в майбутнє. Навчання дітей податковій грамоті є не лише засобом виховання майбутніх платників податків, а й джерелом життєво необхідних знань. Адже йдучи у доросле життя, незалежно від того ким Ви станете бізнесменами чи службовцями - маєте усвідомити: добровільна сплата податків є конституційним обов’язком кожного громадянина».

Тарас Іванишин побажав випускникам успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті, втілення в життя всіх задумів, добробуту, стабільності, мирного неба та висловив сподівання, що молоде покоління зробить вагомий внесок у розбудову нашої держави, реалізує власні здібності, таланти, буде гідними громадянами суспільства і справжніми патріотами своєї країни.


Теги: податкова, останній дзвоник, школа


Читайте також:
Коментарі
avatar