Під час візиту в Польщу Порошенко був у центрі уваги світових лідерів
04.06.2014 18:33
Під час сьогоднішнього візиту в Польщу новообраний президент України Петро Порошенко провів кілька зустрічей із президентами європейських країн та США.

Як повідомляє ТСН, Петро Порошенко запевнив, що одразу після інавгурації 7 червня запропонує план виходу України з кризи та підпише економічну частину угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Водночас одна з ключових зустрічей була з президентом США Бараком Обамою. Вона відбулася за зачиненими дверима. Політики говорили про те, як протидіяти військовій агресії Кремля, а також яким шляхом піти щодо реформування економіки України. Обама пообіцяв Порошенку не лише політичну, а й фінансову підтримку. Зокрема, найближчим часом для боротьби з терористами Сполучені Штати передадуть українській армії бронежилети та пристрої нічного бачення на загальну суму в 5 млн доларів

Крім того, під час зустрічі найвпливовіших країн світу Обама буде переконувати світових лідерів "Великої сімки" (G7) підтримати Україну та новообраного президента Порошенка.

Обама також пообіцяв Порошенку допомогти подолати енергозалежність України від Росії.

У Польщі Порошенко також провів переговори з державним секретарем США Джоном Керрі, президентами Польщі Броніславом Коморовським та Австрії Хайнцем Фішером.


Теги: варшава, Петро Порошенко, інагурація. Барак Обама


Читайте також:
Коментарі
avatar