Наступного року у Львові з'явиться громадський велопрокат
05.06.2014, 13:08
Це буде повністю автоматизована європейська система, повідомляє Радіо Львівська хвиля. По всьому місту буде 30-50 точок такого прокату. Він буде розрахований більше на львів'ян, аніж на туристів, бо передбачає використання ровера як міського транспорту.

“Алгоритм прокату полягає в тому, що людина, яка взяла велосипед, не повинна його віддавати у тій самій точці, де взяла. А просто залишає його там, де є інша точка. Наприклад, вам потрібно добратися з вулиці Наукової до університету, ви берете напрокат ровер на Науковій, а залишаєте, його у точці поблизу вишу”, - каже радник міського голови з питань велоінфрасткуктури Олег Шмід.

Оплата за проїзд на двоколісному буде здійснюватись без оператора спеціальними карточками в автоматах на місцях прокату. Гроші на цей проект дає GIZ та приватна фірма. Фінансування розпочнеться цієї осені, а облаштують прокат вже наступного року.
 

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: велосипед, туризм, прокат, ЛЬВІВ, транспорт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...