Винниківський борець їде на чемпіонат світу
05.06.2014, 17:27
Вихованець винниківського тренера майстра спорту Романа Проціва борець Юрій Ідзінський (фото) буде представляти Україну на Чемпіонаті світу серед кадетів 2014 року.

Юрій в кінці березня цього року виборов бронзу на чемпіонаті України. У зв'язку з тим, що спортсмени, які посіли перше і друге місце у чемпіонаті, на думку тренерів збірної, зараз не готові до виступу на такому рівні, тому представлятиме Україну на чемпінаті саме Юрій Індзінський.

Ще одну приємну новина прийшла з Трускавця. Саме в цьому курортному містечку відбувся чемпіонат Львівської області з вільної боротьби серед вихованців юнацьких спортивних шкіл.

І бронзові нагороди звідти привезли Остап Галун (вагова категорія до 53 кг), С. Маліновський (в/г до 59 кг), М. Журахівський (в/г до 53 кг).

Ці  спортсмени зараз представляють СК «Максимус» (голова СК Ігор Жуковський, тренери, майстри спорту Роман Проців, Сергій Слюсаренко, Андрій Корсун).

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: Ігор Жуковський, Юрій Ідзінський, Сергій Слюсаренко, боротьба, Роман Проців, Андрій Корсун

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...