У Винниках шукають ресурси для будівництва житла для переселенців з Криму (ВІДЕО)
06.06.2014 23:58
П'ятнадцять кримських сімей звернулися до Винниківської міськради із проханням виділити їм землю, щоб вони там самостійно збудували собі домівки.

Придбати землю у Винниках переселенцям не по кишені. Сто квадратних метрів площі тут коштує від двадцяти до шістдесяти тисяч гривень. Тож люди звернулися до місцевої влади виділити їм ділянку, аби зайнятися будівництвом.

 Переселенець із Криму розповідає: «Я щасливий, що моя сім’я в безпеці, але дім є дім».

«Міським головою дано доручення депутатській комісії по земельних ресурсах і начальнику управління земельних ресурсів, щоб віднайшли ресурси для можливого будівництва житла для наших друзів із Криму», – резюмує перший заступник Винницького міського голови Олег Шевчук.

Чиновники кажуть, один із варіантів – військова частина, яка зараз не функціонує, однак, має аж вісім гектарів землі. На цій площі змогли б жити чи не всі кримські біженці Львівщини. Є також  й інша територія, щоправда, набагато менша, тут всього 30 сотиків землі. Її теж розглядають як потенційний наділ для кримчан.

Остаточне рішення мають прийняти депутати Винниківської міської ради. Голосування заплановане на другу декаду червня.

Джерело: http://zik.com.ua/

Теги: Винники, біженці, міська рада, житло, Олег Шевчук, Крим


Читайте також:
Коментарі
avatar
Одну, дві дадуть кримчанам а решту під шумок розкрадуть між собою це стиль Уварова та
місцевих "свободних" депутатів (хоча там 95% 3,14 дараси) . Іхнє гасло " Слава свободі - Крадунам слава"
avatar
Чиста правда!  cry
avatar
Уваров на військову частин вже давно лапу поклав і диви який хитрий спосіб придумав жирна свиня. Як він за Кримчан переживає, нема ради. Нехай завершить будівництво на Винній Горі і перестане обдурювати вкладників в будівництво квартир. В дупі він бачив тих Кримчан, чергова афера. До речі як він може давати якісь розпорядження, як він постійно на лікарняному.
avatar
http://vinnikiplus.in.ua/news/2014-06-05-6345
avatar
майдан!!!!!!!11
avatar