Завтра Самооборона Львівщини передасть військові каски українським солдатам
10.06.2014 21:51
Активісти громадського формування три дні переносили засоби військового захисту через українсько-польський кордон.  За вихідні перенесли у руках 700 шоломів для військових і правоохоронців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

Про це повідомили сайту Винники Plus у прес-службі Самооборони Львівщини.

Як відомо, законодавство Євросоюзу забороняє вивезення за межі країн-членів ЄС військових засобів. Можна взяти зі собою лише один шолом. Тож самооборонці перетинали пункт пропуску по кілька разів, поверталися вже з касками у руках. До операції залучили близько 300 добровольців. Керував операцією представник Штабу Самооборони Львівщини Андріан Кліщ.

За кордоном один такий шолом коштує 60 євро, це дешевше, ніж в Україні. Як поінформував старший сотник Львівської області Сергій Дзядик, закупівлю і перевезення шоломів провели за рахунок коштів, які залишилися з Центру відправки людей на Майдан, а також з Центру збору коштів при храмі Петра і Павла, який координує настоятель храму о. Степан Сус.

Частину цих шоломів передадуть українським солдатам завтра, у середу, 11 червня. 50 касок отримає батальйон «Львів», ще 28 касок поїде у військову частину на вулиці Рубчака.

Як відомо, це вже не перша така операція. Самооборона Львівщини регулярно забезпечує українських військовиків АТО засобами захисту – касками, бронежилетами, раціями, а також іншими необхідними речами, такими як посуд, спальні матраси.

Фото: http://portal.lviv.ua/

Теги: каска, акція, самооборона


Читайте також:
Коментарі
avatar