На Львівщині закликають Порошенка висунути кандидатів на посаду голови ЛОДА для публічного обгововорення
11.06.2014 12:11
Люстраційний Комітет Львівщини закликав Порошенка висунути кандидатів на посаду голови Львівської облдержадміністрації для публічного обговорення. Про це сайту Винники Plus повідомили у прес-службі Самооборони Львівщини.

Повний текст звернення:

Шановний Петре Олексійовичу!

Ми, представники Люстраційного Комітету Майдану Львівщини, вважаємо, що оновлення та очищення влади буде неможливим, якщо цей процес не відбуватиметься відкрито і публічно.

Саме Майдан дав можливість проведення дострокових президентських виборів в Україні. Можливість змінити владу вибороли кров’ю наші з вами співгромадяни. І цей шанс втрачати не маємо права. Перезавантаження влади в Україні уже стартувало – це успішне проведення президентських виборів. Другим етапом стане – формування влади у всіх регіонах України. Цей етап не менш важливий, і громадяни України, які обрали свого президента в один тур, пильно стежитимуть за призначеннями в областях.

Переконані, що від того, наскільки відкрито і прозоро буде відбуватися цей процес, залежить успіх перезавантаження влади. Тому

Закликаємо – не допустити кулуарних та квотно-партійних призначень в областях, зокрема, на Львівщині, на державні керівні посади.

Вважаємо – кожен кандидат на ту чи іншу державну посаду має пройти публічне обговорення.

Пропонуємо Вам – висунути своїх кандидатів на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації, щоби громада Львівщини змогла висунути їх на загальне обговорення.

Остаточне призначення будь-якого претендента на посаду голови Львівської ОДА має відбуватися лише після того, як громада його побачить, почує і скаже своє слово.

Люстраційний Комітет Майдану Львівщини


Теги: ЛОДА, Петро Порошенко, кандидати


Читайте також:
Коментарі
avatar