Генпрокуратура відновила кримінальну справу по розслідуванню смерті Івасюка
12.06.2014 13:12
Генеральна прокуратура України скасувала незаконну постанову слідчого щодо закриття кримінальної справи за фактом смерті відомого українського композитора Володимира Івасюка, якого знайшли повішеним в лісі поблизу Львова.

Про це повідомляє Еспресо.TV, посилаючись на інфрмацію прес-служби Генеральної прокуратури.

«З огляду на значний суспільний резонанс, який у свій час викликала і на даний час непокоїть громадськість загадкова смерть композитора, а також з метою повного, всебічного та неупередженого дослідження усіх обставин смерті Івасюка, необхідності перевірки на причетність до позбавлення його життя певного кола осіб, Генеральною прокуратурою скасовано постанову про закриття кримінальної справи», — повідомили в ГПУ.

Таке рішення було прийнято за результатами розгляду звернення члена Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України.

Розслідування причин та обставин смерті композитора доручено досвідченим слідчим.

Нагадаємо, органами прокуратури в 1979-1980 роках, а також упродовж 2009-2012 років проводилося досудове слідство у кримінальній справі за фактом смерті Івасюка, за результатами якого в листопаді 2012 року справу необґрунтовано закрито за відсутністю складу злочину.


Теги: розслідування, Володимир Івасюк, Генпрокуратура, прокуратура, кримінальеа справа


Читайте також:
Коментарі
avatar