Друга поразка "Руху" у чемпіонаті Львівщини
15.06.2014 21:36
Сьогодні, 15 червня, винниківський "Рух" зазнав другої поразки у Прем'єр-лізі Львівщини по футболу. І знову перемогу над фаворитом чемпіонату святкувала команда гірників.

У 6 турі на своєму полі винниківчани зазнали першої поразки з рахунком 1:3 від "Гірника" з Соснівки. І ось сьогодні у 9 турі винниківчани на виїзді з рахунком 0:1 знову поступилися команді гірників, але тепер кривдником став "Гірник" з Ново-яворівська.

Після восьми зіграних матчів "Рух" займає третє місце у турнірній таблиці. Другий рядок, також після 8 ігор, у "Гірника" з Соснівки. Очолює турнірну таблицю, маючи в активі 10 зіграних матчів, ФК "Самбір", який сьогодні на домашньому стадіоні з рахунком 2:0 здолав ФК "Лапаївку".

Цікавими повинні стати останні два тури першого кола чемпіонату. В неділю, 22 червня, у матчі 10-му туру винниківчани прийматимуть ФК "Самбір", а днем раніше "Гірник" Соснівка прийматиме одноклубників з Ново-Яворівська. В останньму турі "Гірник" з Соснівки поїде на поєдинок у Самбір, а винниківчани у Демню.


Теги: Гірник, Рух, Ново-Яворівськ


Читайте також:
Коментарі
avatar
Певне Козловський табу порушив і зайшов в роздівалку  smile
avatar