Міхаель Шумахер вийшов з коми
16.06.2014, 14:45
Німецький автогонщик Міхаель Шумахер вийшов з коми. Про це повідомила його менеджер Сабіна Кем, пише Gazeta.ua.

Семиразовий чемпіон світу перебував у стані коми з кінця грудня минулого року - після падіння під час катання на гірських лижах і отримання серйозних травм голови. Ніяких подробиць стосовно того, де тепер знаходитиметься Міхаель і який його нинішній стан, не повідомляється.

"Міхаель залишив госпіталь в Греноблі, щоб продовжити довгу фазу реабілітації. Він більше не в комі. Його сім'я хотіла б подякувати всіх лікуючих лікарів, медсестер і фізіотерапевтів в Греноблі, так само як і тих, хто надавали першу допомогу на місці інциденту: вони проробили блискучу роботу в ці перші місяці.

Родина також хоче подякувати людям, які надсилали Міхаелю так багато добрих побажань. Ми впевнені, що вони теж йому допомогли. Що стосується майбутнього, то ми просимо розуміння щодо того, що його подальша реабілітація проходитиме в стороні від очей громадськості", - свідчить офіційна заява для преси.

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Категорія: Спорт | Теги: травма, автогонщик, кома, Автогонки, лижі, Міхаель Шумахер

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...